Nowy Fiat 500L dla aktywnych kierowców

Największy włoski producent samochodowy zaprezentował koncepcyjną odmianę Fiata 500L, która skierowana jest dla aktywnych kierowców lubiących uprawiać różne sporty. Czym charakteryzuje się to auto?

Koncepcyjny Fiat 500L Vans powstał przy współpracy inżynierów włoskiego koncernu wraz z firmą Vans, znaną z produkcji obuwia. Auto w porównaniu do seryjnej wersji wyróżnia się zmienionym frontem, gdzie modyfikacjom uległ grill wraz ze światłami do jazdy dziennej wykonanymi w technologii LED. Oprócz tego, na dach samochodu powędrował uchwyt, do którego przymocować można różnego rodzaju sprzęt sportowy.

Po wnętrzu auta również można stwierdzić, iż zostało ono przygotowane do młodych ludzi lubiących aktywnie korzystać z życia. Świadczy o tym spora ilość przestrzeni oraz liczne materiały służące do wykończenia np. deski rozdzielczej, gdzie znajduje się duża ilość naklejek, na których znaleźć można m.in. logo producenta obuwia Vans. Pod maską samochodu znajduje się 4-cylindrowy silnik MultiAir o pojemności 1,4 litra, generujący 160 KM mocy. Fiat 500L Vans zaprezentowany został w trakcie zawodów zawodów Vans US Open of Surfing w Huntington Beach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *