Nowy Fiat 500 Dolcevita – niezapomniane uroki lata

Samochody Fiat są bardzo uniwersalne, korzystne cenowo, wybierane przez klientów, którzy chcą zakupić samochód dobrej klasy w niezbyt wysokiej cenie porównując z produktami innych marek. Co oczywiste, wśród samochodów produkowanych przez firmę Fiat są modele, które cieszą się bardzo dużą popularnością oraz takie, które stały się bardziej niszowe. Wszystkie nieustannie są modyfikowane i tworzone są ich kolejne, ulepszone wersje.

Nowy Fiat 500 Dolcevita

Seria samochodów Dolcevita 500 została stworzona z myślą o klientach poszukujących elegancji oraz klasy. Wyglądem nawiązuje ona do atmosfery lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Dzięki samochodom Fiat Dolcevita 500 można poczuć radość życia i ekskluzywną figlarność tamtych lat. Opisywany model ma wbudowany system Apple CarPlay, dzięki któremu można podłączyć telefon w samochodzie. Istnieje również możliwość ustawienia mapy czy też słuchania audiobooków lub podcastów. Oferta marki Fiat przewiduje dwie wersje – hatchback ze szklanym dachem oraz fotelami w kolorze kości słoniowej z czerwonymi przeszyciami oraz kabriolet z biało – niebieskim dachem i czerwonym znaczkiem. Ten drugi model nawiązuje do kolorów leżaków plażowych i parasoli rodem z włoskiej Riwiery sprzed kilku dekad. Dopełnieniem podkreślającym wyrafinowanie samochodu Dolcevita 500 jest znaczek z nazwą modelu umieszczony z tyłu – pasuje on doskonale do listwy na bagażniku oraz eleganckich opraw lusterek, a także białych felg aluminiowych z diamentowym wykończeniem. Nowy model marki Fiat przyciąga uwagę również dzięki swojemu kolorowi – ekskluzywnemu i ponadczasowemu białemu Gelato White. Warto wiedzieć, że drewno, które jest użyte wewnątrz samochodu jest niezwykle odporne na uszkodzenia, a zarazem elastyczne. Wszystko dzięki nowoczesnym technologiom, które są stosowane w produkcji tego wyjątkowego samochodu.

Dolcevita 500 i inne samochody Fiat

Opisywana nowa seria samochodów uzupełnia i poszerza kolekcję ponad 30 serii specjalnych marki Fiat, które zostały wprowadzone na rynek przez ostatnie kilkanaście lat. Każda z nich to nawiązanie do sztuki, inspirowanie się kulturą i światem mody, również powroty do trendów panujących przed latami, co wraz z tchnieniem nowoczesności jest doskonałym połączeniem. Samochody marki Fiat zachwycają nie tylko swoim wyjątkowym wyglądem, ale także funkcjonalnością. Fiat 500 Dolcevita to kolejny model, który wyraża tak niezwykłe podejście do motoryzacji. Marka Fiat pokazuje, że również samochody mogą być nie tylko hołdem dla sztuki, ale również jej częścią.

Jeden komentarz do “Nowy Fiat 500 Dolcevita – niezapomniane uroki lata

  1. Jurek says:

    Fajny wpis, a sam model samochodu prezentuje się bardzo ciekawie. Fiat zawsze przodował na tle konkurencji jeśli chodzi o aspekty wizualne ich samochodów i ten model jest tego doskonałym przykładem. Zapraszam do odwiedzin na blogu https://citroen-blog.com/ gdzie również znaleźć można sporo ciekawych informacji ze świata motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *