Fiat 500 z indywidualnymi tablicami gratis

Polski oddział Fiata postanowił przygotować atrakcyjną promocję dla wszystkich kierowców, którzy w najbliższym czasie zamierzają kupić model 500. Dla pierwszych 40 klientów przygotowano specjalny pakiet rabatów oraz indywidualne tablice gratis.

Fiat 500 to samochód, który umożliwia wyróżnienie się na drodze. Jego stylistyka została doceniona przez wielu krytyków, dowodem czego był m.in. prestiżowy tytuł „Samochód Roku 2008”. Aby jeszcze bardziej spersonalizować Fiata 500, polski oddział włoskiego koncernu postanowił przygotować specjalną promocję dla pierwszych 40 klientów lub klientem, które zdecydują się na zakup popularnej „pięćsetki”. W przypadku, gdy zdecydują się na zarejestrowanie samochodu z tablicami indywidualnymi, to wówczas Fiat Polska pokryje koszty takich tablic, które wynoszą 1000 zł.

Niestety, tablice indywidualne nie dają pełnej dowolności przy ich tworzeniu. Pierwsza litera na tablicy będzie narzucona z góry, gdyż oznaczać będzie region rejestracji, czyli „W” dla województwa Mazowieckiego, „R” dla Podkarpackiego oraz „K” dla Małopolskiego. Na drugim miejscu musi się znaleźć cyfra od 0 do 9 – tutaj najczęściej kierowcy decydują się na cyfrę „0”, która imituje literkę „o” np. w rejestracji „D0 ROTKA”. Po dwóch pierwszych znakach należy umieścić od 3 do 5 liter, przy czym ostatnie dwie litery mogą zostać zastąpione cyframi. Zwłaszcza ten ostatni ciąg znaków umożliwia ogromną ilość kombinacji, a kreatywność ograniczona jest wyłącznie przez życzenia właściciela samochodu.

Jeden komentarz do “Fiat 500 z indywidualnymi tablicami gratis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *