Fiat oficjalnym sponsorem Tour de Pologne

Od 20 lat Fiat nieustannie sponsoruje wyścig Tour de Pologne. W obecnym roku nic się nie zmieniło i samochody włoskiego producenta wystartują razem z kolarzami już 10 lipca.

Ze względu na okrągłą, dwudziestą rocznicę sponsorowania przez Fiata wyścigu Tour de Pologne można stwierdzić, że włoski koncern będzie obchodzić mały jubileusz. Fiat Auto Poland wspiera to wydarzenie sportowe od 1993 roku i bez wątpienia jest najwierniejszym patronem wyścigu. Uczestnicy i organizatorzy Tour de Pologne jeżdżą autami włoskiego koncernu, zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzymuje co roku auto tej marki, a dodatkowo Fiat jest sponsorem klasyfikacji najaktywniejszych kolarzy.

Oficjalnym samochodem 69. Tour de Pologne będzie Fiat Freemont, który jest pierwszym samochodem Fiata wyprodukowanym w ramach współpracy z amerykańskim koncernem Chrysler Group. Jest on przewidziany również jako główna nagroda dla zwycięzcy wyścigu. Fiat Freemont jest niezwykle przestronnym samochodem. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż został wyposażony w siedem miejsc i dwadzieścia schowków o łącznej pojemności przekraczającej 140 litrów. Jest to samochód, w którym dalekie podróże stanowią ogromną przyjemność. Freemont został wyposażony w napęd na cztery koła co sprawia, że oprócz wspomnianego komfortu nowy produkt Fiata jest również niezwykle bezpiecznym samochodem.

Jeden komentarz do “Fiat oficjalnym sponsorem Tour de Pologne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.