Fiat 500 po faceliftingu

Co prawda, premiera nowego Fiata 500, który ma przejść kurację odmładzającą zaplanowana jest na początek lipca, ale dziennikarzom motoryzacyjnym udało się już dotrzeć do zdjęć, które prezentują ten samochód w nowej odsłonie.

Włoski koncern motoryzacyjny nieustannie utrzymuje w tajemnicy wszelkie informacje, dotyczące premiery odświeżonego, flagowego modelu do miasta, jakim jest popularna „Pięćsetka”. Tajemnicą nie jest jednak fakt, iż nowe wersje Fiata 500 od co najmniej kilku tygodniu produkowane są już w polskiej fabryce włoskiego koncernu w Tychach.

Premiera nowego włoskiego samochodu zapowiedziana została na dzień 4-go lipca br. Sama data nie jest przypadkowa, bowiem dokładnie 4-go lipca 1957 roku światło dzienne ujrzała pierwsza generacja serii 500, a w 2007 roku odbył się debiut „wskrzeszonej”, nowoczesnej odmiany tego pojazdu.

Ze zdjęć wiadomo, że samochód otrzyma zmodyfikowany przednią oraz tylną część, gdzie zagoszczą światła wykonane w technologii LED. Ponadto, wiadomo już, że Fiat 500 zostanie wyposażony w całkiem nową kierownicę.

Wiele wskazuje na to, że szczegóły dotyczące Fiata 500 po faceliftingu będą wyciekały na dniach, a już na pewno wszelkich informacji na temat zmian w tym modelu dowiemy się w dniu premiery, który jak wspominaliśmy, będzie mieć miejsce już na początku lipca.

Jeden komentarz do “Fiat 500 po faceliftingu

  1. Troy says:

    Podobało mi się przed faceliftingiem i teraz podoba mi się jeszcze bardziej! Jak dobrze, że dziennikarzom udało się czegoś dopatrzeć, czekam z niecierpliwością na dokładniejsze informacje o tym samochodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *