TUR SP. J. STEPANIAK&STEPANIAK

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nasz serwis internetowy, informujący o działalności naszej firmy oraz jej dorobku. Chcemy tą drogą powiadomić Państwa o naszych dotychczasowych dokonaniach i przyszłych zamierzeniach. Wprowadziliśmy szczegółowy opis oferowanych produktów mających na celu zaspokojenie potrzeb związanych z nabyciem i serwisowaniem samochodów marki Fiat, Alfa Romeo oraz Lancia

Aktywni w branży motoryzacyjnej od 1981 roku, skoncentrowaliśmy się na usługach związanych z obsługą i naprawą samochodów marki Fiat i Alfa Romeo. Od lipca 2007 roku prowadzimy również sprzedaż samochodów Fiat.

Nasze dotychczasowe osiągnięcia są  wypadkową  własnej pracy i zaangażowania z jednej  oraz wdrożeniem   sprawdzonych rozwiązań w zakresie zarządzania firmą z drugiej strony. Jesteśmy postrzegani przez  klientów jako firma rzetelna i profesjonalna stawiająca ponad wszystko uczciwość i jakość  wykonywanych  usług.

Życząc naszym klientom  zadowolenia  z wizyty w naszym salonie i serwisie , a także satysfakcji  i radości z  zakupionych u nas  samochodów i wykonywanych usług pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dane kontaktowe

Dojazd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *