Tańsze ceny Fiata

Niedawno Fiat Auto Poland zadecydował o obniżce cen 5 popularnych wśród klientów modeli samochodów osobowych. Obejmie ona Bravo, Lineę, Sedici, Punto Evo i Grande Punto. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy nosili się z zamiarem kupna nowego Fiata z salonu.

Dlaczego polski oddział Fiata podjął takie kroki? Otóż, jest to reakcja na wzrost inflacji, który od pewnego czasu możemy zaobserwować w naszym kraju. Według danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny, inflacja 13 kwietnia b.r. wyniosła 4,3 % – to o 0,3 % więcej, niż przewidywali ekonomiści. Ceny w Polsce rosną w obecnym kwartale najszybciej ze wszystkich państw Unii Europejskiej.

W świetle obecnej sytuacji ekonomicznej, polski oddział Fiata zobaczył szansę na zwiększenie swych udziałów w polskim rynku, i zadecydował o obniżce cen. Wszystkie samochody objęte są trzyletnią gwarancją z limitem 150 000 km. Specjalnie dla was przedstawimy modele, których dotyczy promocja.

W przypadku samochodu Fiat Linea, klienci mogą liczyć na upust w wysokości 5 000 zł dla wersji Dynamic i 4 000 zł dla wersji Fresh i Active. Wersje Active i Dynamic są dodatkowo objęte promocja gotówką w kwocie 4 000 zł. W tym przypadku właścicielem uznanego sedana, który ma bardzo dobrą opinię wśród klientów, można się stać już za jedyne 37 490 zł.

Obniżka cen dla Fiata Bravo wynosi, w zależności od wersji, do 4 600 zł. Poza tym, Fiat Auto Poland oferuje klientom dodatkową promocję, jeśli zdecydujemy się na zakup jeszcze w kwietniu – wynosi ona do 3 000 zł. Biorąc pod uwagę te zniżki, możemy stać się właścicielem Fiata już za niecałe 46 tys. zł. Promocją objęte jest 15 wersji wyposażeniowych i silnikowych, a szczególnie warty uwagi jest silnik diesla o pojemności 1.6 i mocy 105 KM, który zapewnia niskie spalanie 4,1 l/100 km paliwa w cyklu pozamiejskim.

Uniwersalny SUV z oferty Fiata, Sedici, jest dostępny już za 49 900 zł, po uwzględnieniu wszystkich obniżek i promocji. Dodatkowo, do oferty wchodzi nowa wersja Sedici Emotion 4×2, która została skierowana dla kierowców ceniących bogate wyposażenie auta, kosztem napędu na dwie osie.

Niezwykła promocja została skierowana dla klientów, planujących kupno samochodu Fiat Punto Evo. Jego ceny zostały obniżone o 2 500 zł, a razem z kwietniową promocją, dzięki której możemy zaoszczędzić kolejne kilka tysięcy (wysokość kształtuje się w zależności od wersji). Oznacza to, że możemy kupić Fiata Punto Evo już za 37 990 zł. Dodatkowo specjalna, reklamowana edycja Fiata Punto „MyLife” kosztuje teraz 39 990 zł. W bogatej, seryjnej liście wyposażenia znajdują się takie pozycje, jak m.in. cztery poduszki powietrzne, klimatyzacja, radioodtwarzacz CD/MP3 z przyciskami sterującymi na kole kierownicy, system Blue&Me z portem USB/AUX, przenośna nawigacja satelitarna TomTom umieszczona na desce rozdzielczej (która dodatkowo jest zintegrowana z systemami pokładowymi auta) oraz centralny zamek sterowany pilotem.

Ostatnim samochodem, na który Fiat Auto Poland oferuje atrakcyjne upusty, to Fiat Panda. Promocyjna cena modelu Panda „MyLife” wynosi 29 990 złotych brutto, a w jego wyposażeniu znajdziemy klimatyzację manualną, wspomaganie kierownicy, pełnowymiarowe koło zapasowe, zderzaki w kolorze nadwozia czy radioodtwarzacz CD/MP3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.