Nowy wygląd Fiata Bravo: wspaniały sposób by zacząć 2010 rok

Fiat Bravo w 2010 roku będzie jeszcze bardziej nowoczesny i stylowy.

Nowy wygląd zewnętrzny: Część przednia kraty będzie miała wykończenie czarne lub metalik, dokładnie tak jak cała krata ( metalik we wszystkich wersjach oprócz Emotion, w której jest chromowana), boczne lusterka i klamki w  kolorze nadwozia, lśniące światła przednie i jasne kierunkowskazy. Nowinką są  też dwa nowe odcienie: szary i perłowy. W wersjach  Acvtive i Dynamic zmieniło się również wnętrze: w pierwszym, deska rozdzielcza ma teraz  bardziej modny i stylowy „carbon look”,  natomiast w wersji Dynamic tapicerka ma nowe wzory i kolory, jak np. „Piasek”, co sprawia, że wnętrze jest jaśniejsze i  wydaje się bardziej przestronne.

Silniki pozostają takie same, ale te 9 silników spełni wszelkie wymagania. Jeśli dbasz o środowisko, możesz wybrać silnik 1.4 90 KM (który spełnia wymagania normy Euro 5) i wersję napędzaną LPG, które dostępne są również w wersji Emotion. Dla tych, którzy chcieliby zaoszczędzić,  Bravo 2010 oferuje opcjonalne”pakiety”.  Pakiet Active Sound w wersji Active zawiera światła przeciwmgielne, radio CD i odtwarzacz MP3. W wersji Dynamic pakiet Blue Dynamic oferuje Blue&MeTM , tylny czujnik parkowania i elektryczne szyby z tyłu. Pakiet Blue Emotion zawiera  Blue&MeTM , przednie i tylne czujniki parkowania, czujniki deszczu i pyłu, i elektrycznie składane lusterka boczne dla wersji Emotion. I wreszcie dla wersji Sport pakiet Blue Sport, który składa się z Blue&MeTM , 18″ alufelg, oraz przyciemnionej tylnej szyby.

I jeszcze jedna dobra wiadomość na koniec: ceny  modeli Fiata Bravo z roku 2010 pozostają takie same jak odpowiadających modeli z roku 2009. Żeby rok 2010 był  naprawdę „bravo”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *