Fiat Panda po faceliftingu

Najnowsza generacja Fiata Pandy ma już przeszło 5 lat, a jej premiera miała miejsce w 2011 roku podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie. Najwyższy czas zatem na prezentację odświeżonej wersji tego pojazdu.

Nowy Fiat Panda po faceliftingu prezentuje się o wiele nowocześniej w porównaniu z obecną dotychczas na rynku wersją auta. Co ciekawe, włoski koncern motoryzacyjny uzyskał ten efekt bez konieczności mocnej ingerencji w wygląd pojazdu. Odświeżona wersja Fiata Pandy, która zostanie oficjalnie zaprezentowana na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu otrzymała dodatkowo dwie nowe wersje kolorystyczne – czerwony Amore oraz szary Colosseo.

Znacznie większych zmian możemy spodziewać się we wnętrzu pojazdu. Po wejściu do środka od razu w oczy rzuca się całkiem nowy wygląd deski rozdzielczej. Do wykończenia wnętrza użyto także lepszego rodzaju materiałów, a sama tapicerka dostępna jest dla kierowców w licznych nowych wzorach.

Wiadomo już także, iż nowy Fiat Panda, przynajmniej we wczesnych fazach produkcji, nie otrzyma nowych jednostek napędowych. Oznacza to, że włoski samochód będzie dostępny z benzynowymi silnikami o pojemności 0,9 oraz 1,2 litrów mocy. Dla fanów wysokoprężnych jednostek napędowych będzie dostępny wariant o oznaczeniu MultiJet II, generujący 95 koni mechanicznych mocy.
Jak już wspominaliśmy, premiera nowego Fiata Pandy odbędzie się podczas Targów Motoryzacyjnych w Paryżu.

Jeden komentarz do “Fiat Panda po faceliftingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *