Fiat FCC4 – szalony koncept Włochów

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Sao Paolo, Fiat zaprezentował niezwykle ciekawy koncept oznaczony przydomkiem FCC4. Wydaje się, że model ten ma niewielkie szanse na trafienie do seryjnej produkcji w takiej stylistyce.

Fiat FCC4 Concept jest pokazem możliwości stylistycznych projektantów włoskiego koncernu. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny pojazdu, to tutaj można nawiązywać się inspiracji zaczerpniętych w dotychczas oferowanej gamie modelowej Fiata, jednak wydaje się, że auto jest nieco bardziej oderwane od rzeczywistości, aby miało szanse na trafienie do seryjnej produkcji.

Auto stanowi połączenie trzech, odrębnych wersji nadwoziowych – sedana, pick-upa oraz SUV-a. Już pierwszy rzut oka na profil auta sprawia, że Fiat FCC4 nabiera wrażenie potężnego pojazdu, który będzie w stanie sobie doskonale poradzić, niezależnie od nawierzchni. W połączeniu z minimalistycznym zestawieniem okien oraz lusterek, całość sprawia naprawdę oryginalne wrażenie.

Jaka przyszłość czeka Fiata FCC4? O tym przekonamy się prawdopodobnie w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

2 odpowiedzi na “Fiat FCC4 – szalony koncept Włochów

  1. Davidd says:

    Może jednak zmienią zdanie i samochód trafi do seryjnej produkcji? To byłaby świetna wiadomość, bo auto wygląda niesamowicie! Ciekawe co będzie miał pod maską… czekam na dokładniejsze informacje o tym modelu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *