James Bond we… Fiacie 500?

Jeszcze do niedawna mały, miejski samochód, jakim jest Fiat 500 w ogóle nie mógł być łączony z tak kultową postacią, jaką jest James Bond. Świat się zmienia, a wraz z nim sam Agent 007.

W najnowszym filmie o Jamesie Bondzie, aktor którym tym razem będzie Daniel Craig będzie miał do dyspozycji nowego Fiata 500. Jest to po części powiązane z miejscem, gdzie kręcona będzie najnowsza ekranizacja Agenta 007 (Włochy oraz Watykan), gdzie w wąskich uliczkach Fiat 500 może okazać się autem niezastąpionym.

Premiera filmu ma odbyć się w połowie 2015 roku. Jest to również doskonała okazja do wypuszczenia edycji limitowanej Fiata 500, która już została z góry zapowiedziana przez włoski koncern. Co ciekawe auto, którym będzie poruszał się Daniel Craig w najnowszej odsłonie Bonda produkowane jest w na co dzień w polskiej fabryce Fiata, znajdującej się w Tychach.

Wśród głównych samochodów Bonda znajduje się kilkanaście rozmaitych propozycji jak m.in. Aston Martin DB5, Vanquish oraz DBS, Alfa Romeo 159, Ford Mustang, Mini Cooper czy Citroen 2CV.

Jeden komentarz do “James Bond we… Fiacie 500?

  1. Kubek says:

    jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, doprowadza mnie to do śmiechu 😀 ale z drugiej strony fajnie, że w końcu będzie premiera fiata 500, czekałem na to juz jakiś czas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *